Політика безпеки

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі.

Інтернет-магазин CТРОЙ-ТРЕЙД забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк. Крім того, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину:

  • нових надходженнях товару;
  • розпродажах;
  • спеціальних програмах;
  • знижки та бонуси.

Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «info@stroy-trade.com.ua» і ми завжди допоможемо Вам! Співробітники інтернет магазину CТРОЙ-ТРЕЙД ніколи не попросять у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин БУД-ТРЕЙД гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин БУД-ТРЕЙД може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості.

Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити у розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин БУД-ТРЕЙД за Вашою згодою може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адреса електронної пошти інформаційних повідомлень. Будь-якої миті Ви можете відмовитися від неї.

Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.