Реставрація меблів з ДВП

Реставрація меблів з ДВП

Багато будинків, у тому числі приватні заміські будинки, використовують меблі з ДВП на кухнях або у ванних кімнатах. ДВП економічніша, ніж традиційні дерев'яні меблі, що може зробити його хорошим вибором при ремонті. З часом ДВП або ХДФ може вимагати ремонту, як і будь-які інші меблі з аналогічних матеріалів. На щастя, ремонт шафи з деревоволокнистих плит відносно легко зробити своїми руками.

Що являє собою деревноволокниста плита?

ДВП (деревноволокниста плита) – це композитний деревний продукт, виготовлений із різних за розміром целюлозних продуктів. Їх змішують із клеєм, потім нагрівають і пресують у дошку.

Існують аналогічні продукти, які можна використовувати для виготовлення меблів, наприклад, деревоволокнисті плити середньої щільності (МДФ). МДФ виготовляється з тонкого деревного волокна перед пресуванням плиту і часто покривається ламінатом, шпоном або фарбою.

Важливо знати, які вироби з відновленої деревини знаходяться у ваших кухонних шафах, щоб ви могли правильно доглядати їх та ремонтувати їх. Будь-який тип деревоволокнистої плити, як і будь-яка деревина, з часом може розколотися або зламатися. Крім того, можливо, потрібно виправити зірвані гвинти та інші пошкодження, спричинені природним зношуванням.

Як відремонтувати меблі з ДВП?

Якщо вам потрібно відремонтувати кути меблів з ДВП, слід використовувати ціанакрилатний клей для максимальної фіксації. Але вам потрібно подбати про те, щоб клей не прилипав до будь-якої поверхні, крім потрісканої області, яку ви ремонтуєте. Це дуже міцний клей, який важко видалити.

Нанесіть клей на край шафи, що тріснула. Використовуйте шматок пластику, наприклад, пластикову упаковку, що розрізає, з-під молока, щоб відокремити корпус від усього, з чим він може стикатися. Знову з'єднайте розділені частини та скріпіть їх за допомогою затискача.

Дайте клею висохнути протягом часу, вказаного на упаковці. Потім зніміть затискач та пластикову підкладку. Можливо, ви захочете використати аерозольний активатор клею, щоб закріпити ремонт.

Інший тип ремонту меблів із ДВП

Якщо у вас є інші проблеми з шафами з деревоволокнистої плити, ви можете питання з отворами для шурупів - це те, про що ви повинні бути в змозі подбати досить легко.

Щоб виправити зачищений отвір для шурупа в меблів з ДВП, можна спробувати використовувати шуруп більшого розміру. Це може бути як довший гвинт, так і ширший. У будь-якому випадку вони повинні доходити до непошкодженої частини деревини та міцно триматися. Залежно від того, де потрібний ремонт ваших шаф, ви не зможете використовувати більш довгий гвинт. Крім того, ширший гвинт може бути не естетичним, тому можна використовувати інший підхід.

Ви також можете спробувати заповнити зайве простір в отворі для шурупа зубочисткою або сірником, приклеївши їх столярним клеєм. Потім обріжте кінці та відшліфуйте їх, щоб вони були на одному рівні з дверцятами. Після висихання цей ремонт повинен дозволити утримувати гвинт корпусу на місці.