Фанера


Виберіть підкатегорію


Фанера - будівельний матеріал, фізико-механічні характеристики якого знаходяться на високому рівні. Він має багатошарову структуру, яка і додає матеріалу відмінну міцність. Саме завдяки високим показникам міцності фанеру широко застосовують в різних видах виробництва. Так, за виразні текстури і теплі тони цей матеріал застосовують при виготовленні меблів, оформленні та обробці інтер'єрів. Використовують її і в будівництві, авіа- і автомобілебудуванні в ролі конструкційного матеріалу. Купити фанеру, якість якої знаходилося б на стабільно високому рівні, можна прямо зараз у нашій компанії. Ми готові запропонувати своїм клієнтам шліфовану, нешліфовану, вологостійку фанеру будь-яких марок і різної товщини.

Категорії фанери, які пропонує наш інтернет магазин:

Не менш важлива і стійкість цього деревного матеріалу до впливу вологи. Також фанера оптом і в роздріб, яку вам готова запропонувати компанія «Строй-трейд», відрізняється високою стійкістю до зміни температурного режиму, вона естетична і проста в обробці. Характеризує її і непогана теплопровідність. Тому фанера ціна якої в нашому магазині доступніше, ніж у конкурентів, більш приваблива за експлуатаційними характеристиками, якщо порівнювати її з іншими деревно-плитними виробами.

Відрізняється цей матеріал і особливою екологічністю, тому купити фанеру в Харкові можна навіть для облаштування дитячих або медичних приміщень. При цьому ціна за лист фанери не є надмірно високою.

Що ж являє собою фанера ціна якої в нашому магазині дуже доступна? Йдеться про деревному матеріалі, отриманому шляхом склеювання листів шпону. Найбільшим попитом користується березовий шпон. Як правило, виробники використовують для виробництва фанери 3-5 листів або будь-яке інше непарна кількість. Щоб наділити матеріал особливою міцністю, шари шпону накладають перпендикулярно один одному. Склеюють фанеру за допомогою природних або синтетичних клеїв. Її прийнято розділяти на кілька сортів залежно від наявності на поверхні дефектів. Але при цьому сучки і інші зовнішні дефекти полотна ніяк не відбиваються на його міцності і надійності.

Купити фанеру в Україні слід лише у перевірених постачальників, адже від якості виготовлення матеріалу безпосередньо залежать його характеристики. Компанія «Строй-трейд» спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів, які відрізняються високими експлуатаційними властивостями. При цьому ціна за лист фанери у нас не вище середньої по ринку.

Якщо вам необхідний екологічний, міцний і доступний за ціною будівельний матеріал - фанера оптом і в роздріб від нашого магазину стане оптимальним рішенням.

Купити фанеру в Харкові або в Києві у «Строй-трейд» варто ще й тому, що наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта. Ми не просто готові виконати замовлення на будматеріали відповідно до ваших індивідуальних переваг, але і доставити його в короткі терміни у зручний для клієнта місце по всій Україні.


Відповіді на популярні запитання

Ламінована фанера має найбільшу стійкість до вологи. Однак, якщо вона не просочена спеціальними водостійкими складами, то при регулярній дії води вона швидко може втратити свої якості та стати непридатною для використання.

Фанера сорту 3/4, оброблена шліфуванням, є затребуваною специфікацією. У цьому типі фанери кілька шарів шпону з'єднані карбамідним клеєм, при цьому зовнішні шари шліфуються. Одна сторона має сорт ІІІ, а інша - сорт ІV.

Якщо йдеться про екологічність, то місце фанера підвищеної вологостійкості ФКМ, де шари шпону проклеєні клеєм на основі меламінових смол. Такий матеріал чудово підходить для використання у житлових будинках. Друге місце вологостійка фанера вологостійка ФК. Шари шпону з'єднані клеєм на основі карбамідних смол використовують усередині житлових приміщень. 3 місце фанера водостійка ФСФ, при виготовленні використовуються клею на основі формальдегідних смол.