Перетворіть стару тумбочку з ХДФ на ігрову кухню

Перетворіть стару тумбочку з ХДФ на ігрову кухню

Створюєте симпатичну ігрову кімнату чи творчий куточок своїх дітей. За допомогою невеликої кількості фарби та аксесуарів ви можете легко перетворити застарілу або вживану тумбочку з ХДФ на чарівну ігрову кухню. Вашим малюкам це сподобається, тому що ви можете повністю налаштувати його відповідно до їхніх улюблених кольорів та інтересів (ви навіть можете попросити їх допомогти з малюванням та склейкою). Крім того, що це більш економічний варіант, ніж покупка нової іграшкової кухні, він також стійкіший!

Крок 1: Очистіть тумбочку

Ретельно протріть тумбочку з ХДФ вологою тканиною або паперовим рушником, щоб видалити пил або бруд. Дайте йому повністю висохнути. Це забезпечить найкращу адгезію фарби. Якщо ваша поверхня сильно відшаровується або міхуриться, вам, можливо, доведеться відшліфувати ці ділянки, перш ніж витирати їх начисто.

Крок 2. Зніміть обладнання

Використовуйте викрутку, щоб видалити існуючу фурнітуру ящика. Гвинти повинні розташовуватись усередині ящика.

Крок 3: Заповніть отвори в обладнанні

Вставте дерев'яний наповнювач у отвори ящиків, доки вони не будуть трохи переповнені, а потім розгладьте його пальцем або паперовим рушником. Дайте шпаклівці по дереву висохнути протягом кількох годин, а потім відшліфуйте її до гладкості, щоб вона злилася з поверхнею ящика.

Крок 4: пофарбуйте тумбочку

Використовуйте кисть чи невеликий валик, щоб пофарбувати всю тумбочку. Швидше за все, вам потрібно нанести два-три шари для повного покриття. Ми використовували крейдову фарбу, тому нам не потрібно було шліфувати чи ґрунтувати поверхню перед фарбуванням. Однак, якщо у вас вже є латексна або акрилова фарба, яку ви хотіли б використовувати, просто змішайте одну столову ложку розпушувача з 1/2 склянки фарби і вуаля! Ви щойно перетворили його на крейдову фарбу!

Крок 5: Закріпіть задню панель

Помістіть лист водостійкої фанери на задню частину тумбочки з ХДФ так, щоб більша його частина була над поверхнею, щоб створити фартух. Прикріпіть нижню частину фанери до задньої частини тумбочки шурупами по дереву - п'ятьма шурупами, просвердленими знизу, і двома з кожного боку.

Крок 6: Пофарбуйте фартух

Пофарбуйте фанеру у колір тумбочки. Ми вирішили створити невеликий візерунок у вигляді шахівниці біля основи для легкого ретро-стилю. Ми також приклеїли чотири дерев'яні намистини у верхній частині, щоб вони служили гачками для підвішування посуду, дощок і прихваток.

Крок 7: Прикріпіть пальники плити

Щоб створити ігрову піч, на одній половині поверхні тумбочки приклейте столярним клеєм чотири рівномірно розташовані дерев'яні кола, щоб вийшли конфорки.

Крок 8: Прикріпіть ручки плити

Приклейте чотири рівномірно розташовані дерев'яні ручки під пальниками печі, щоб вийшли ручки печі.

Крок 9: Зробіть кран

Використовуйте пилку, щоб розрізати 2.5 см штифт на один шматок довжиною 19 см і один 8 см шматок, а 0.5 см штифт розрізати на один шматок довжиною 4 см. Приклейте короткий 1-дюймовий штифт перпендикулярно до довшого столярного клею а потім приклейте 0.5 см штифт над ним, щоб створити ручку крана.

Крок 10: Прикріпіть раковину

Приклейте дерев'яну чашу на інший бік поверхні тумбочки, а потім помістіть кран за чашею так, щоб носик знаходився над чашею. Можливо, вам доведеться трохи потримати кран у вертикальному положенні (або підперти його), допоки клей не стане достатньо липким, щоб його утримувати.

Крок 11: Створіть духовку

Пофарбуйте внутрішню частину верхнього ящика тумбочки із ХДФ сірою фарбою, щоб створити вигляд скла духовки, а потім прикріпіть нові дерев'яні ручки. Як тільки клей для дерева висохне за ніч, нова ігрова кухня своїми руками готова до роботи! Просто додайте трохи їжі для іграшок і почніть приготування!