Фанера шпонована


У цій категорії немає товарів.


Фанера шпонована березова - це високоякісний матеріал, який володіє всіма перевагами вологостійкої березової фанери, але при цьому може мати зовнішній вигляд іншої породи деревини. Вона вологостійка, міцна і довговічна, відмінно підходить для виробництва різних предметів меблів і декоративного оздоблення.

Меблі, вироблені повністю з натуральної деревини, відрізняються громіздкістю, великою вагою і потребують специфічного догляду для збереження їх цілісності і зовнішнього вигляду. Щоб уникнути зайвого клопоту з вмістом натуральної деревини і знизити витрати на її обробку, багато меблевих виробництв використовують шпоновану фанеру.

Предмети меблів, виготовлені з фанери шпонованої березової, мають незаперечні переваги. Такі меблі значно легші, простіші в догляді та не деформуються з часом. При цьому їх вкрай важко відрізнити від аналогів, виконаних повністю з натуральної деревини. У нашому асортименті ви знайдете фанеру шпоновану різних порід дерев, таких як: дуб, бук, ясен, клен, горіх український, горіх американський, вільха, береза, черешня, сосна, а також будь-який модифікований шпон (ALPI, Візит, Ламінарт-Україна і інше).

Використовуючи шпон натуральної деревини в якості зовнішніх шарів фанери, ви зберігаєте престижний зовнішній вигляд виробу, що дуже цінується споживачами. Адже багато хто хоче підкреслити свій престиж, обставляючи власний будинок дерев'яними меблями або прикрашаючи інтер'єр дерев'яними панелями. До того ж ефект багатого зовнішнього оздоблення можна досягти за порівняно невеликі гроші. Одна з головних переваг шпонованої фанери - це значно доступніша вартість в порівнянні з натуральною деревиною. Таким чином, при невеликих витратах можна створювати красиві і якісні речі.

За допомогою шпонованих стінових панелей можна облицювати всі внутрішні приміщення будинку. Перебуваючи всередині такого котеджу, буде створюватися відчуття перебування в будинку, побудованому з натурального зрубу. А екологічність матеріалу гарантує здоровий клімат і затишок вашому житлу. Більш того, для здійснення такого задуму вам не доведеться витрачати великі кошти.

Фахівці компанії «Строй-Трейд» із задоволенням проконсультують вас з усіх питань. Також ми приймаємо заявки на шпоновану фанеру з використанням більш дорогих порід деревини. Така продукція виготовляється під замовлення, після затвердження всіх необхідних деталей. Ми завжди раді покласти ваші турботи на наші професійні плечі і надати гідний сервіс, кращі умови і високоякісний товар за прийнятні гроші.


Відповіді на популярні запитання

У каркасних будинках для обшивки стін використовуються вологостійкі фанери з берези та хвойних порід дерева. Крім того, для оздоблення внутрішніх стін застосовується фанера вологостыйка ФК .

Фанера є композитною плитою, що складається зі склеєних листів лущеного шпону. Вона широко використовується в будівництві та виробництві меблів. Шпон, своєю чергою, є тонким листом натурального дерева, що отримується шляхом тонкого зрізу поверхні масиву дерева. Товщина таких листів зазвичай становить від 1 до 2 мм.

Для дитячих меблів краще вибирати екологічну березову фанеру ФК у сорті 1/2 Ш2. Товщиниа від 4мм до 21мм.

Використання шпонованої фанери ідеально підходить для створення меблів, оскільки вони покриваються натуральним шпоном різних порід дерева, таких як дуб, ясен та американський горіх. Це дозволяє створювати меблі, які не відрізняються від виробів, виготовлених із цільного дерева.

Березова фанера відрізняється своєю міцністю, що тягне за собою і більш високу щільність матеріалу. Хвойна фанера, у свою чергу, більше доступна за ціною, але поступається у твердості. Обидва матеріали мають однакову стійкість до вологи, проте сосновий шпон більш стійкий до гниття.