Яку фанеру для меблів краще використовувати?

Яку фанеру для меблів краще використовувати?

Сучасні корпусні та м'які меблі можуть виготовлятися з широкого спектру різних матеріалів. Фанера для меблів, теж є вкрай популярним матеріалом через її зручність та співвідношення ціни, з більш дорогими альтернативами. При виборі меблевої фанери варто враховувати такі параметри матеріалу для виготовлення кожної одиниці меблів:

  • якість фанери за сортом та видом шліфування;
  • товщина матеріалу, як правило, 3-30 мм;
  • формат.

Переваги та недоліки фанери для меблів

Порівнюючи натуральне дерево і листову фанеру для меблів, однозначно буде зрозуміло, що будь-яке дерево обійдеться дорожче в його придбанні, а також воно складніше в обробці. Як і кожного матеріалу меблева фанера володіє своїми плюсами і мінусами, які можуть стати вирішальним, при виготовленні:

+ листи фанери є натуральним матеріалом, що виготовляється з тонких шарів дерева відхідного виробництва;

+ матеріал зберігає стабільність форми за рахунок особливостей нашарування шпону один на одного у виробничому процесі;

+ листи можна зручно підібрати під будь-які види робіт виходячи з асортименту товщини та розміру;

+ деякі фахівці стверджують, що фанера більш міцна і довговічна, ніж дерево (за рахунок пористості останнього).

- фанера більш тяжка в порівнянні з деякими видами дерева;

- матеріал дуже складний в обробці за рахунок малого спектру інструментів;

- рекомендується завжди перевіряти сировину перед виробництвом відповідно до стандартів якості та сумлінності її виробників.

Найчастіше фанеру для меблів виготовляють із березового шпону за стандартизованими технологіями заводу. Тому не має значення фанеру якого виробника ви обираєте.

Фанера меблів для проектів вашого інтер'єру

Перед вибором самих матеріалів необхідно детально продумати креслення майбутніх меблів. Власний проект має безперечно багато переваг перед серійним виробництвом. Так як ви зможете продумати всі деталі і вибрати найвідповідніші матеріали самостійно. Основою для будь-якого вашого проекту, звичайно ж, стане меблева фанера, яку ви можете вибрати в нашому інтернет магазині. В асортименті магазину ви зможете вибрати меблеву фанеру для будь-яких видів робіт: ламіновану ФСФ, водостійку, березову ФК та ​​ін. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас з усіх питань, що вас цікавлять, і допоможуть у виборі відповідного матеріалу.