Про нас

Компанія «Строй-Трейд» - це оптовий постачальник всіх видів фанери на території України. Звернувшись до нас, ви зробили правильний вибір, тому що в особі нашої компанії ви знайдете надійного і лояльного партнера. Ми не просто продаємо товар, ми дійсно знаємо в ньому толк і пропонуємо нашим клієнтам тільки якісну продукцію. Кваліфіковані менеджери «Строй-Трейд» ретельно відстежують появу на ринку нових видів фанери, тому наші товари відповідають новітнім технологіям і завжди актуальні. Ставши нашим партнером, ви регулярно будете отримувати оновлену інформацію про наявність асортименту на складі і, звичайно, першим дізнаєтеся про нові види фанери. Вся наша продукція сертифікована і відпускається з обов'язковою гарантією.

На сьогоднішній день фанера користується небувалим попитом, сфери її застосування дуже різноманітні. Найлогічніший напрямок для використання фанери - це будівництво. За допомогою цього матеріалу виконується велика кількість чорнових робіт: зведення опалубки, укладання базового настилу під покриття для підлоги, проведення покрівельних робіт. Також фанера успішно використовується для внутрішньої обробки приміщень. З вологостійкої фанери можна споруджувати самостійні споруди для дачних ділянок. Незамінною фанера стала в машинобудуванні. І навіть в меблевому виробництві у вмілих руках приватних майстрів і дизайнерів, які роблять з неї чудові вироби ручної роботи.

Таким чином, для кожної сфери застосування існують свої види фанери. І всі вони представлені в асортименті нашої компанії. Саме тому ми готові до співпраці з партнерами з різних сфер і сегментів бізнесу. У свою чергу, ми надаємо оптимальні ціни на високоякісний товар і взаємовигідні умови роботи. За чотири роки успішної роботи ми відмінно налагодили логістичний канал, всі наші клієнти отримують замовлення без затримок. Крім того, ми маємо постійно поповнюваний склад, де підтримується практично 100% асортиментної лінійки.

Компанія «Строй-Трейд» постійно розвивається і відкриває свої двері для нових партнерів. Регулярне нарощування оборотів дозволяє нам розширювати клієнтську базу і забезпечувати продукцією кожного партнера. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу, ділових зустрічей та навчальних презентацій. «Строй-Трейд» не тільки продає, а й навчає персонал своїх клієнтів, так як добре знання продукції – це запорука успішних продажів. Дзвоніть нам сьогодні, а завтра ми будемо разом розвивати ваш бізнес!