Гнучка фанера Сейба


У цій категорії немає товарів.


Щоб надати певним конструкціям оригінальної і химерної зігнутої форми, виробники застосовують гнучку фанеру. Цей матеріал незамінний в процесі виготовлення різних елементів меблів і декору інтер'єру. Якщо ще кілька років тому майстрам було необхідно докладати немало зусиль і використати різні методи обробки, щоб отримати бажаний результат, то сьогодні їх завдання істотно спростилося. Адже на ринку з'явився готовий матеріал, який ідеальний для виготовлення елементів зігнутих форм  - фанера гнучка Сейба.

Своя назва цей вид матеріалу, як і керуинг, і сумауму, отримав від назви породи дерева, яка була використана в процесі виробництва фанери. Ці дерева, як правило, ростуть в Африці, Азії і Південній Америці.

Різновиди гнучкої фанери

У тропічних дерев, використовуваних при виробництві фанери Сейба, показники щільності невеликі. Завдяки цьому матеріал і виходить гнучким. До того ж виробник при її виготовленні використовує термореактивний клей, що відрізняється особливою пластичністю.

Безумовно, за бажання можна зігнути і лист звичайної фанери. Але це зажадає від вас додаткової обробки: змочування, відпарювання, дії високих температур. Тому щоб не витрачати сили і час на зайві дії, краще відразу придбати гнучку фанеру Сейба. Її вартість трохи вища за звичайну фанеру. Замовити гнучку фанеру в Україні за привабливою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині.

Цей матеріал прийнято класифікувати по кількості шарів, розміру і товщині листа, щільності, радіусу вигину. За бажання ви можете купити гнучку сейбу в Україні в необробленому вигляді, щоб привести її до того результату, який вам потрібний. Цей матеріал можна тонувати, лакувати, забарвлювати, покривати плівкою, ламінувати, браширувати. Браширування можна виконати навіть в домашніх умовах. Для цього досить застосувати звичайну металеву щітку.

Якими ж перевагами володіє фанера гнучка Сейба?

1. У неї однорідна поверхню деревини, що спрощує обробку.

2. Гнучка фанера Сейба відрізняється невеликою вагою, тому з неї можна виготовляти навіть великі конструкції. Адже з плином часу під вагою матеріалу вони не будуть провисати.

3. Навіть в зігнутому вигляді фанера гнучка не втрачає міцності. Без пошкодження її можна зігнути на 180 градусів.

4. Матеріал також відрізняється чудовими декоративними особливостями.

5. З цієї фанерою зручно працювати і вручну, і за допомогою спеціальних машин. Тому можливості дизайнерів не обмежені.

Купити гнучку сейбу в Україні за доступною вартості можна в нашому онлайн-магазині. Ми пропонуємо вам широкий асортимент товару, який відповідає європейським стандартам якості. До того ж наш магазин доставляє товари клієнтам в будь-яку точку країни. Прямо зараз ви можете зв'язатися з нами за телефонами, зазначеними на сайті, щоб уточнити інформацію по питаннях, що цікавлять.


Відповіді на популярні запитання

Гнучка фанера Сейба чудово підходить для покриття лаком, фарбою, а також відмінний результат при використанні морилок (тонування). При обробці фанери і прорахунку покриття необхідно лише враховувати, що деревина Сейби пориста.

Для облицювання виробів, для надання естетичного зовнішнього вигляду для сувернірів найчастіше використовують Сейбу 3мм або 5 мм. Для більш функціональних виробів – полиць, спинок крісел тощо. - Використовують велику товщину, від 8мм.

Гнучка фанера з африканської породи дерева Сейба є популярним матеріалом у сфері інтер'єрного дизайну, що дозволяє створювати різноманітні елементи з витонченими дуговими формами.

Лист гнучкої фанери фіксується на заготовці, форму якої необхідно повторити, ретельно обробляється клейовим складом і залишається до повного висихання. В результаті виходить міцна вигнута конструкція. Фанера Сейба чудово піддається тонуванню, фарбуванню, лакуванню. Фанеру Сейба найчастіше використовують для виготовлення різноманітних дизайнерських елементів меблів та інтер'єру. Сейбу 3мм використовують для виготовлення сувенірів - брелоки, магніти, обкладинки блокнотів та ін.5мм для облицювання внутрішньобудинкових арок, та різних криволінійних елементів меблів. 8мм можливе виготовлення "круглих" полиць.

Фанера є матеріалом, який має ряд унікальних переваг у порівнянні з іншими відомими пиломатеріалами. Ось деякі з них: фанера має однакову міцність у всіх напрямках, не схильна до тріщин і деформації, легко гнеться, зручна для перевезення і може бути зроблена в будь-якому необхідному розмірі.

Сейба - дерево, родом із Центральної Америки, вважалося "древом життя" у майя. Деревина Сейби волокниста та пориста, красивого кремового кольору. Фанера із Сейби (2500х1220, 1220х2500) легка та міцна (щільність 350-370 кг/куб.м), з можливим згином до 10см. Гнутися фанера Сейби може по довгій стороні 2500мм - поздовжня, або по короткій стороні 1220мм - поперечна. Стандартні товщини 3мм, 5мм, 8мм, також можливі 15мм і 18мм