Топ 3 найкращі ідеї прикрас з фанери для Нового Року

Топ 3 найкращі ідеї прикрас з фанери для Нового Року

Період різдвяних та новорічних свят – одна з найкращих пір року для завершення будівельних проектів, коли світить сонце (зазвичай) і у вас багато вільного часу.

В той час як ми відкриті для того, щоб вгамувати вашу фанерну спрагу і допомогти вам завершити ці набридливі проекти прямо під час свят, можливо, ви також шукаєте натхнення для того, що збудувати далі? Тут ви знайдете 3 зручні різдвяні проекти, які можна зробити з фанери, а також навчальні посібники, які допоможуть вам на кожному етапі.

#1 - Олень із фанери

Ви шукали ідеальні різдвяні прикраси, щоб провести Санту вниз димарем? Ті самі старі вибори універмагів не вражають вас? Якщо це так, ми рекомендуємо взяти справу у свої руки та прикрасити свій газон фанерним північним оленем. Мало того, що у вас буде надзвичайно унікальна прикраса, якої більше не буде ні в кого в окрузі, але створення власного північного оленя з нуля також неймовірно рентабельно.

Єдині матеріали, необхідні для цього різдвяного проекту, - це два аркуші фанери розміром 2400 x 1200 мм, малярський скотч та папір для принтера. Хоча ви можете використовувати будь-який сорт фанери, який вам подобається, як найбільш економічне рішення ми вибрали б нашу неструктурну фанеру CD. Це не виглядатиме так красиво, як деякі інші варіанти, але оскільки ви, ймовірно, малюватимете його на зовнішньому вигляді необробленого листа, це не має значення.

Що стосується інструментів, вам знадобиться електролобзик, маркер та універсальний ніж, щоб завершити проект оленя з фанери.

Цей проект є неймовірно простим у виконанні, і ми навіть рекомендуємо залучити до нього дітей. Дотримуйтесь цього посібника, яке дасть вам доступ до зручних шаблонів, які змусять вас сьогодні ввечері кататися на санях з одним конем!

#2 - Різдвяні прикраси з лазерної фанери

Приваблива ялинка нічого не вартий, якщо у вас немає настільки ж вражаючих прикрас для її прикраси. Замість того, щоб дотримуватися тих самих прикрас, які є у всіх, чому б цього року не зробити щось трохи інше і створити своє власне?

Це ідеальний проект для тих, хто має доступ до лазерного різака. Існує безліч безкоштовних онлайн-шаблонів для різдвяних прикрас із лазерної фанери, які дозволяють створювати справді унікальні дизайни, які не можна купити за гроші. Крім того, пропонує 12 різних типів фанери для лазерної обробки, тому ви обов'язково знайдете те, що вам сподобається. А в разі знаходження декількох варіантів, що сподобалися, ви можете створювати різні стилі для одного і того ж дизайну.

#3 - Новорічна ялинка з фанери

Незважаючи на те, що зовні ваш будинок виглядає святково і готовий до святкового сезону, важливо не забувати про внутрішню частину будинку. Якщо ви хочете заощадити місце або просто намагаєтеся знайти щось, що принесе трохи додаткового святкового настрою, ми рекомендуємо побудувати власну ялинку з фанери.

Ніщо не може зрівнятися із справжністю справжньої живої різдвяної ялинки, але ми думаємо, що один із вас, який спорудив своїми руками, буде найкращим варіантом. Не кажучи вже про те, що він все ще зроблений із дерева.

Як і в наших перших двох різдвяних проектах, єдині основні необхідні інструменти – це дриль та лобзик. Можливо, ви теж захочете придбати фарбу, проте чудовою альтернативою фарбі є одна із шпонованих фанерних панелей. Використання шпону з натурального дерева означає, що ви зберігаєте відчуття справжнього дерева, а завдяки безлічі унікальних варіантів обов'язково знайдеться той, який приверне вашу увагу.