Ялинкові іграшки з фанери

Ялинкові іграшки з фанери

Одним з найбільш очікуваних свят завжди був і залишається для нас Новий Рік - це той день, знайомий нам з самого дитинства, коли збуваються найпотаємніші мрії і кожному хочеться запам'ятати його на весь наступний рік і пронести крізь нього все позитивні емоції. Безсумнівно, одним з найважливіших атрибутів свята є ялинка і ялинкові іграшки на ній, а також гірлянди і безліч прикрас по всьому будинку. Іграшки з фанери можуть стати стильним і оригінальним доповненням до загального стилю свята, і ви можете зробити їх зі своїми дітьми, що так важливо для зближення сім'ї.

У кожного з нас напевно захований ящик з ялинковими прикрасами, серед яких трапляються як старовинні скляні кулі, що дісталися нам від бабусь, так і яскраві пластикові та м'які іграшки, зшиті вручну. Хочете виділитися і здивувати своїх гостей в цьому році і забезпечити їм тільки позитивні емоції? Іграшки з фанери, незважаючи на позірну простоту, здатні здивувати будь-якого різноманітністю форм і варіантів оформлення.

Ялинкові іграшки з фанери можна власноруч виготовити з відповідного матеріалу, причому цілком підійдуть навіть обрізки, яким ви не можете знайти застосування. З інструментів потрібні лобзик або його електричний аналог, невеликий наждак, простий олівець, клей ПВА, дриль, фарби і крапелька фантазії, якого у будь-яку дитину хоч відбавляй. Запропонуйте вашим дітям намалювати їх улюбленого мультперсонажа на фанері, виріжте і зачистите його фігуру наждачним папером, просвердлите отвір для кріплення. Про все інше художньому оформленні подбають самі діти.

Новорічні іграшки з фанери варто виготовити кожному з батьків разом зі своїми дітьми, тому що:

• кожна робота може бути тільки в єдиному виконанні;

• ви можете оформити своє житло і ялинку по своєму оригінальному смаку;

• спільні посиденьки з усією родиною неймовірно зближують і об'єднують вашу сім'ю;

• несхожі на стандартні і тому такі привабливі для погляду іграшкові вироби, що дарують позитивні емоції всім без винятку.

Ви можете зробити прості плоскі іграшки з фанери своїми руками, які можуть використовуватися як поодинці, так і у вигляді святкової гірлянди, наприклад. Додаткове прикраса у вигляді світлової ілюмінації також стане непоганим доповненням до ваших виробів. Іграшки з вологостійкої фанери цілком можна використовувати для прикраси ялинки на вашому дворі, для оформлення святкового екстер'єру вашого будинку. Сьогодні стали популярними 3-D новорічні іграшки з фанери - тривимірні варіанти найнеймовірніших конструкцій, причому ви маєте можливість скачати з мережі готові креслення і досить швидко зібрати казкову карету або персонажа з з'єднуються між собою частин. Фанерні іграшки не б'ються при падінні, мають взаємозамінні елементи конструкції і дуже недорогі у виготовленні. Спробуйте виготовити що-небудь з простого шматка фанери - ви здивуєтеся, наскільки може бути дивним кінцевий результат!