Фанера для обшивки стін з хорошою звукоізоляцією

Фанера для обшивки стін з хорошою звукоізоляцією

З кожним днем ​​фанера зміцнює свою позицію в якості універсального облицювального матеріалу для обшивки стін житлових приміщень, офісів, музичних клубів, дитячих установ, спортивних майданчиків, тощо.

Які якості фанери забезпечують попит на її застосування? По-перше, фанера для обшивки спортивних майданчиків та інших установ з постійним перебуванням в них людей володіє високими екологічними властивостями. Фанера березова ФК дозволяє стінам «дихати», тим самим створюючи в приміщенні сприятливий мікроклімат. Тому її можна використовувати навіть для обшивки медичних установ. По-друге, відмінні характеристики міцності і стійкості до впливу вологої обробки дозволяють фанері довго зберігати свій первинний зовнішній вигляд і забезпечують тривалий експлуатаційний період матеріалу. По-третє, фанера має гарну звукоізоляцію, що ідеально підходить для обшивки музичних клубів, концертних майданчиків і стадіонів. По-четверте, березова фанера проста в монтажі та обробці. Її можна покривати різними оздоблювальними матеріалами для додання більш привабливого зовнішнього вигляду. Наприклад, її можна обклеїти шпалерами, нанести фарбу, покрити лаком. Окремі види фанери і зовсім не потребують додаткової обробки, оскільки від природи мають привабливу фактуру деревини.

Найбільш універсальним видом фанери з точки зору екологічності є фанера ФК березова. При обробці приміщень досить вибрати фанеру товщиною 4-6 мм, ціна якої оптимальна для вашого гаманця. Адже фанера з хорошою звукоізоляцією не призначена для великих фізичних навантажень. Головне її призначення - це звуко- і теплоізоляція.

Зазвичай спорудження концертних майданчиків і цілих стадіонів - це дуже дорогий захід. Для цього необхідно враховувати специфіку застосовуваного обладнання, а головне – це фактор звукоізоляції. Особливо тоді, коли дані споруди знаходяться в безпосередній близькості від житлових кварталів. У таких випадках на допомогу приходить доступна за ціною фанера з хорошою звукоізоляцією. Березова ФК фанера відмінно підходить для обшивки музичних клубів та інших споруд даної спрямованості.

Також фанера ФК широко використовується для обшивки спортивних залів, дитячих установ і навіть лікарень, оскільки крім хорошої звукоізоляції вона є екологічним матеріалом. Цей момент особливо важливий при затвердженні кошторису на будівництво подібних установ.

На наших складах завжди є достатня наявність березової фанери ФК. Зателефонувавши до компанії «Строй-Трейд», ви завжди зможете дізнатися актуальні ціни на фанеру ФК березову.