Ляльковий будиночок з фанери

Ляльковий будиночок з фанери

Фанера сама по собі є унікальним матеріалом, чудово підходить під різне застосування. Поряд з усім знайомим використанням при будівництві статі, опалубки, створенні меблів лист фанери зможе принести чимало радості і дітям - від вас буде потрібно лише проявити крапельку фантазії і докласти трохи зусиль, і ось вже казковий ляльковий будиночок з фанери готовий вразити уяву вашої маленької принцеси і її гостей.

Отже, що ж потрібно для створення вашого шедевра, який, безсумнівно, займе центральне місце в будь-якій дитячій кімнаті? Перш за все, вам буде потрібно сам матеріал - бажано шліфована вологостійка фанера товщиною 6-8 мм для зведення основної конструкції (стін і перекриттів) і тонша 3 мм фанера для стелі і дрібної обробки. З інструментів потрібні лобзик, шурупи, викрутка або шуруповерт і наждачний папір. Ляльковий будиночок своїми руками з фанери можна побудувати за індивідуальним планом, причому тут вашу фантазію ніхто не зупинить, ви можете спорудити навіть цілий палац - вистачило б місця і часу.

Якщо час для вас дорого - Інтернет просто затоплений великою кількістю варіантів подібних конструкцій: ви зможете знайти і простий будиночок з фанери і багатоповерхові будинки в зростання вашої дитини. Виберіть для себе відповідний під ваші можливості варіант, вивчіть креслення для ідеальної підгонки один до одного всіх деталей, порадьтеся зі своїм маленьким «замовником» (якщо ви звичайно не готуєте їй сюрприз) і ось вже скоро будиночок з фанери займе своє почесне місце в кімнаті дитини .

Будиночок для ляльок з фанери можна прикрасити яскравими фарбами, незайвими будуть додаткові аксесуари у вигляді фіранок на вікнах, що відкриваються дверей на міні-петлях, сходів між поверхами, балконами з ажурними перилами і всім іншим, що додасть вашому творінню справжній і унікальний вид. Думаєте будиночок з фанери своїми руками підійде тільки вашій дочці? Застосуйте ще трохи фантазії і він зможе перетворитися в печеру Алладіна або таємний замок Бетмена, якому буде радий будь-який хлопчисько. Багаторівневі гаражі для іграшкових машинок, база супергероїв - для фанерного будиночка можна знайти масу застосувань, які будуть несхожими на все те, що продається в магазинах.

Безсумнівним плюсом фанери, як будівельного матеріалу, є її екологічність і абсолютна безпека для дитячого здоров'я. Оброблені і зачищення поверхні дуже довговічні і конструкції на їх основі зможуть радувати вашої дитини довгі роки і навіть прослужать вашим внукам. Доступна вартість фанери і витратних матеріалів дозволить втілити в життя найнеймовірніші варіанти споруд, які, на відміну від магазинних аналогів, ви зможете постійно покращувати, переробляти, добудовувати нові поверхи і прикрашати додатковими елементами.

Здивуйте свою дитину - адже насправді в цьому немає нічого складного, від вас потрібно тільки крапельку старанності і дещицю терпіння, і подяку дочки або сина перевищить ваші найсміливіші очікування!