5

Ламінована фанера ФСФ 2500х1250х9 мм гл / гл

1 відгуків / Написати відгук

Поділитися у соціальних мережах

Характеристики
Сорт гладка/гладка
Поверхня з одного боку: гладка
Поверхня з іншого боку:
До
2092.00грн/шт
Розмір листа (м. кв.) 3.125
Виробник:

Попередній розрахунок

Общая сумма:

  • 2092.00грн/шт


Різні характеристики фанери ламінованої ФСФ 2500х1250х9 мм гладка / гладка привертають багато виробничі галузі, а також будівельну індустрію. Деревина, оброблена в фанеру, дає більше маневрів для її використання, оскільки вона набуває стабільність, стає міцнішою і податливою для виготовлення високоякісних і оригінальних предметів. Наприклад, окремі види фанери є відмінним облицювальним матеріалом для створення складних інкрустацій.

Фанера ламінована ФСФ 2500х1250х9 мм гладка / гладка володіє підвищеними водостійкими якостями, що досягається за рахунок двостороннього плівкового покриття і просочення фенолами і смолами.

Особливо часто її використовують для виготовлення високоякісної опалубки; обробки дахів, стін і підлоги сільськогосподарських будівель; обшивки складських приміщень; облаштування підлоги і кузовів вантажних автомобілів і автобусів; а також у виробництві човнів, катерів, яхт. Вологостійкої фанери постійно знаходять нове застосування. Так сьогодні з неї часто виготовляють рекламні щити, які знаходяться під відкритим небом, піддаючись різним випробуванням природних явищ.

Тип фанери
Сорт гладка/гладка
Поверхня з одного боку: гладка
Поверхня з іншого боку: гладка
Товщина 9 мм
Розмір 2500х1250 мм
Розмір листа (м. кв.) 3.125
Руслан 2016-07-05

В прошлом месяце брал с женой на ремонт, доставка оперативно сработала. С женой очень рады.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре