Фанера в Полтаві

Фанера - листовий матеріал, який отримав широке розповсюдження в будівельній сфері. Він являє собою щільно склеєні тонкі шари деревини. Особливою щільністю матеріал вдалося наділити завдяки перпендикулярному розташуванню волокон сусідніх шарів. Також це надає фанері стабільність форми, що не завжди притаманно натуральній деревині.

Якщо ви вирішили купити фанеру в Полтаві, вам буде цікаво дізнатися, що в більшості випадків вона виготовлена з непарної кількості листів - від 3 до 23. Склеюють листи деревини різними клейовими складами, від яких і залежать показники водостійкості тієї чи іншої марки.

За стійкістю до дії вологи фанера в Кременчуці підрозділяється на наступні марки:

• ФК - матеріал, оброблений карбамідною смолою, його слід застосовувати для внутрішніх робіт;

• ФСФ - фанера, просочена фенольними смолами, яку використовують і всередині приміщення, і поза ним;

• ФБ - виріб, який перед обробкою клейовим складом попередньо просочують бакелітовим лаком, що робить його стійким до агресивних середовищ;

• ФОФ - березова фанера в Полтаві, облицьована плівковим покриттям, вкритим синтетичною смолою.

Перш ніж купити фанеру в Кременчуці, вам слід розібратися в її різновидах за складом сировини. У нашій крамниці ви знайдете березову, хвойну, комбіновану і ламіновану фанеру.

Березову фанеру використовують при зведенні конструкцій з підвищеним навантаженням. Адже завдяки високим фізико-механічними показниками цього сорту деревини матеріал наділений особливою міцністю. Тому такий матеріал нерідко застосовують у сфері вагоно- і автомобілебудування, будівництво.

Фанера ламинированная фотоФанера фото

Хвойна фанера характеризується легким вагою, її в основному виробляють із сосни. У цого матеріалу прекрасна стійкість до зараження грибками і гниття завдяки просоченню смолами. Хвойна фанера незамінна в меблевому виробництві, адже її природні забарвлення і текстури відрізняються особливою природною красою.

У ламінованої плити висока стійкість до атмосферних і хімічних впливів, тому вона незамінна при створенні зносостійких конструкцій. Якщо ж говорити про комбінованої, то вона не поступається в міцності березової, але коштує дешевше. Вона об'єднує в собі кращі характеристики листяної і хвойної деревини, має привабливий вигляд і не менш привабливу вартість.

За сортами фанеру прийнято розділяти на чотири сорти. Один від одного вони відрізняються наявністю різних дефектів на поверхні, які на якісних характеристиках матеріалу не відображаються. Сорт I практично не має дефектів, тоді як у сорту IV їх чимало.

Поділяють цей матеріал і за ступенем механічної обробки. Його поверхня може бути нешліфована (НШ), шліфована з одного або двох боків (Ш1, Ш2).

Купити фанеру в Полтаві і Кременчуці можна в інтернет-магазині «Строй-трейд» прямо зараз. Ми гарантуємо:

•доступні ціни;

• широкий асортимент продукції;

• лояльне ставлення;

• кваліфіковану консультацію;

• взаємовигідні умови.

Рекомендовані