Декоративна фанера

Декоративна фанера

Один з напрямків застосування фанери - це виготовлення декоративних виробів. Майстри дуже часто називають її декоративною фанерою. Поринувши в технічні характеристики, можна позначити три основних шари фанери для декоративних виробів. Основна плита, яка перебуває в середині, називається конструктивною, а верхні шари є декоративними. Як правило, їх роблять з дорогих або красивих порід деревини. Для більш доступних за ціною видів декоративної фанери використовують добірний шпон дуба, бука, берези та інших міцних порід деревини. Найчастіше натурального вигляду деревини верхнього шару цілком достатньо для виготовлення красивих декоративних виробів навіть без нанесення покриття. Саме тому таку фанеру часто використовують в якості основи для декупажу. Природний вид деревини ще більше підкреслює індивідуальність виробу і створює видимість ручної роботи, що цінується дуже високо. Обереги з фанери виглядають настільки привабливо, немов їх вирізали кілька століть назад. Також користуються попитом і інші сувеніри з фанери.

Однак фанера для шкатулок обов'язково піддається додатковій обробці. Улюблений спосіб майстрів - це покриття лаком, який надає виробу не тільки більш привабливого зовнішнього вигляду, але і служить надійним захистом від вологи і забруднень. Окремі умільці віддають перевагу шліфованій фанері для шкатулок. У досвідчених руках з фанери виходять справжні шедеври, які дивовижно виглядають навіть без покриття лаком.

При виготовленні підставок з фанери використовують водостійкі види, так як ці предмети часто піддаються впливу вологи. Теж саме стосується і обробних дощок. У цьому разі без шліфованої фанери не обійтися. Адже підставки зазвичай покриваються плівкою або спеціальним папером, а на обробні дошки наноситься малюнок. Тому дуже важливо, щоб поверхня була ідеально рівною. Також творчі люди використовують фанеру для випалювання.

Компанія «Строй-Трейд» забезпечить вас декоративною фанерою. Для цих цілей зазвичай купують водостійку березову фанеру розміром 1525х1525 мм, товщиною від 4 до 12 мм. Ми пропонуємо продукт високої якості, на нашій фанері ви не знайдете тріщин, сучків і плям. Декоративна фанера від «Строй-Трейд» має рівно відшліфовану поверхню. Наші матеріали відомі своєю міцністю і довговічністю. У наших клієнтів завжди є вибір, бо в нашому асортименті представлені різні торгові марки фанери (вітчизняні та зарубіжні).