Вивіски з фанери

Вивіски з фанери

У вік сучасних технологій щорічно з'являється все більше нових видів матеріалів, які привертають увагу виробників своїми якісними характеристиками та здатністю поєднуватися з іншими типами. Однак крім новітніх технологій і матеріалів існують певні тенденції, які багато в чому формують попит на той чи інший виріб, колір, фактуру і т.д. Правильно проведені маркетингові заходи - запорука успішного просування продукту в маси.

В даний час вважається правильним купувати екологічно чисті продукти, носити одяг та використовувати інші вироби, зроблені з екоматеріалів. Тому зараз в тренді і рекламні вивіски з фанери. В епоху пластику, алюмінію та інших полімерних матеріалів натуральні вироби виглядають оригінально і привертають до себе увагу. Саме цей ефект використовують багато барів, ресторанів і кафе, замовляючи вивіски з фанери. Для виготовлення зовнішніх вивісок використовується вологостійка фанера. Щоб продовжити термін служби такої вивіски, рекомендуємо додатково покрити її лаком. Також інтер'єр подібних закладів часто прикрашають дерев'яними словами і буквами, які створюють атмосферу затишку і тепла. Березова фанера сама по собі має вигляд натурального масиву, що дуже приваблює дизайнерів і спрощує їх роботу, адже водостійка фанера не потребує додаткової обробки. Для виготовлення аксесуарів, слів та окремих букв підходить березова фанера першого або другого сорту.

Вивіски з фанери часто застосовуються в банних комплексах, саунах, заміських та мисливських будинках, де атмосфера і навколишня природа сприяють використанню тільки натуральних матеріалів. Дерев'яні слова і букви дуже часто асоціюються з ручною працею і високою якістю, тому ними часто прикрашають інтер'єр магазинів, що продають товари з натуральних матеріалів. Також вони просто незамінні для виробів handmade.

Багато відвідувачів вважають, що виготовлення рекламних вивісок з фанери - це дуже клопітке і тривале заняття, що вимагає професійної вправності та певного досвіду. Також вивіски з фанери здаються дорогими. Думку відвідувачів і покупців розвіювати немає потреби. Але насправді сучасні технології дозволяють не вдаватися до ручної праці. Якщо раніше майстру по дереву треба було б виділити на роботу не менше 2 місяців, то сьогодні вирізати рекламну вивіску можна за половину дня.

У компанії «Строй-Трейд» ви можете купити березову фанеру для творчості і професійних заготовок. Ми пропонуємо фанеру високої якості: без тріщин, сучків та плям, з ідеально рівною поверхнею.