Фанера загальнобудівельна

Фанера загальнобудівельна

Універсальні властивості березової фанери дозволяють застосовувати її повсюдно, використовувати для зведення найрізноманітніших конструкцій. Вологостійка фанера ФСФ застосується для будівництва тимчасових загороджень та інших споруд подібного характеру. При цьому немає потреби купувати більш дорогу ламіновану фанеру. Березова фанера ФСФ має достатню стійкість до вологи, щоб не тривалий термін бути використаною під відкритим небом.

Дачники та заміські жителі часто використовують вологостійку фанеру для будівництва сільськогосподарських будівель. В даному випадку звичайна березова фанера ФСФ також підійде, адже такі споруди зазвичай носять тимчасовий характер, часто перебудовуються або переносяться.

Однак для спорудження більш довговічних будівель, наприклад, альтанки, буде потрібно використувати ламіновану фанеру. Саме березова фанера з підвищеною вологостійкістю застосовується для зовнішньої обшивки альтанки. Переважний формат – це 2500х1250 мм. Для внутрішнього оздоблення відмінно підійде водостійка березова фанера ФСФ. Її можна купити меншим форматом - 1525х1525 мм. Товщина фанери може змінюватися в залежності від конкретної деталі від 4 до 12 мм.

Фанера також активно використовується для обшивки складських і промислових приміщень. Оскільки специфіка даних споруджень полягає в їх безпосередньому призначенні, а саме зберіганні та збереженні товарів і устаткування від впливу несприятливих погодних умов, то для зовнішнього облицювання резонно використовувати вологостійку ламіновану фанеру. За вартістю вона вище, ніж водостійка фанера ФСФ, але на якості збереження продукції і виробничих ліній не варто економити. В іншому випадку ремонт обладнання або відшкодування витрат за зіпсований товар обійдуться набагато дорожче. Пам'ятайте, що скупий платить двічі. Що стосується внутрішньої обшивки складських приміщень, то можна купити звичайну березову фанеру ФК. Вона є доступною за ціною і екологічною, що особливо важливо, якщо на складі зберігаються продукти харчування. Для внутрішнього оздоблення промислових приміщень рекомендується використовувати водостійку фанеру ФСФ, щоб забезпечити ще більший захист обладнання. Крім того, сам виробничий процес може супроводжуватися виділеннями рідини та різними забрудненнями, з якими краще впорається саме вологостійка фанера.

Ви легко можете купити будь-який вид фанери для загальнобудівельних потреб в магазині «Строй-Трейд». Ми підтримуємо наявність найбільш затребуваних сортів фанери і забезпечуємо швидку доставку замовлень.