Home

Säugetier Wahl Relative Größe clasament box categoria grea Freund verhängen Mail

Ziua care a schimbat istoria boxului. Muhammad Ali devine campion mondial –  Evenimentul Istoric
Ziua care a schimbat istoria boxului. Muhammad Ali devine campion mondial – Evenimentul Istoric

Box: Tyson Fury, campion mondial la categoria grea, versiunea WBC /  Victorie în fața lui Deontay Wilder - HotNews.ro
Box: Tyson Fury, campion mondial la categoria grea, versiunea WBC / Victorie în fața lui Deontay Wilder - HotNews.ro

Joshua vs Ruiz Jr, duelul finalului de an la categoria grea. Meciul este  astăzi, la ora 23.00 - Eurosport
Joshua vs Ruiz Jr, duelul finalului de an la categoria grea. Meciul este astăzi, la ora 23.00 - Eurosport

Francis Ngannou, noul campion la categoria grea în UFC! KO devastator cu  Stipe Miocic
Francis Ngannou, noul campion la categoria grea în UFC! KO devastator cu Stipe Miocic

Tyson Fury l-a învins pe Deontay Wilder și rămâne cu centura WBC a greilor!  A câștigat
Tyson Fury l-a învins pe Deontay Wilder și rămâne cu centura WBC a greilor! A câștigat

Cei mai buni 10 boxeri din lume în 2020 - The Money © - Sursa oficială  Money & Networth nr. 1
Cei mai buni 10 boxeri din lume în 2020 - The Money © - Sursa oficială Money & Networth nr. 1

Lista campionilor mondiali la box, WBA - Wikipedia

VIDEO + FOTO Andy Ruiz jr. noul campion din categoria grea la box

Thomas Oosthuizen este noul campion mondial al versiunii IBO la categoria  semi-grea
Thomas Oosthuizen este noul campion mondial al versiunii IBO la categoria semi-grea

VIDEO Klitschko păstrează cele 4 centuri de campion la categoria grea! KO  în repriza a 5-a în fața lui Pulev
VIDEO Klitschko păstrează cele 4 centuri de campion la categoria grea! KO în repriza a 5-a în fața lui Pulev

box categoria grea :: GSP.RO

Înfrângere șoc în box! Anthony Joshua a fost năucit de outsiderul Oleksandr  Usyk | VIDEO
Înfrângere șoc în box! Anthony Joshua a fost năucit de outsiderul Oleksandr Usyk | VIDEO

Box: Cristian Ciocan a câştigat titlul WBO European la categoria grea -  HotNews.ro
Box: Cristian Ciocan a câştigat titlul WBO European la categoria grea - HotNews.ro

Box - stiri box, rezultate box, categorii box :: GSP.RO

Box: Tyson Fury l-a învins pe Deontay Wilder şi a rămas în posesia titlului  de campion mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.
Box: Tyson Fury l-a învins pe Deontay Wilder şi a rămas în posesia titlului de campion mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

Top 7 cei mai buni boxeri din istorie și performanțele lor uimitoare–  knock-out.ro
Top 7 cei mai buni boxeri din istorie și performanțele lor uimitoare– knock-out.ro

Lista campionilor mondiali la box, WBC - Wikipedia

Un român va lupta pentru titlul mondial la categoria grea » Meciul e pe 5  iunie, la Lille
Un român va lupta pentru titlul mondial la categoria grea » Meciul e pe 5 iunie, la Lille

Top 10 boxeri profesionisti din toate timpurile | Adevarul Online

Box: Tyson Fury rămâne campion mondial la categoria grea după ce l-a învins  prin KO pe Deontay Wilder - HotNews.ro
Box: Tyson Fury rămâne campion mondial la categoria grea după ce l-a învins prin KO pe Deontay Wilder - HotNews.ro

Romania poate avea un nou campion mondial la box! Lupta pe 9 septembrie cu  titlul pe masa si este sustinut de Floyd Mayweather! | Sportivity.ro
Romania poate avea un nou campion mondial la box! Lupta pe 9 septembrie cu titlul pe masa si este sustinut de Floyd Mayweather! | Sportivity.ro